Наступного року ХТМ планує перекласти 60 кілометрів тепломереж
21 грудня 2018 21:24 ЖКГ
Наступного року ХТМ планує перекласти 60 кілометрів тепломереж У 2019 році в Харкові планується замінити 60 км теплових мереж - 15 км магістральних і 45 км внутрішньоквартальних.

Про це сьогодні, 21 грудня, на виїзному засіданні постійної комісії з промисловості, економічного розвитку і власності Харківської міської ради, яке пройшло на заводі «Південкабель», повідомив перший заступник гендиректора КП «Харківські теплові мережі» Сергій Волик.

Він нагадав, що цього року було замінено 42 км трубопроводу, що є рекордом для Харкова.

«Перекладання труб залишається для нашого підприємства пріоритетним напрямком при підготовці до наступного опалювального сезону. Ми мінятимемо не тільки магістральні мережі, але і внутрішньоквартальні. На 90% вже визначилися з районами», - зазначив Сергій Волик.

За його словами, магістральні тепломережі мінятимуть на ділянці від ТЕЦ-3 по Московському проспекту, через вул. Івана Камишева і далі на Салтівку. Внутрішньоквартальні мережі планується перекладати, зокрема, на Олексіївці і Павловому Полі, а також у Київському і Слобідському районах.

Сергій Волик також нагадав, що ХТМ бере участь у проекті підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України спільно зі Світовим банком. У зв'язку з цим, в даний час підприємство реалізує низку контрактів. Крім перекладання основних тепломагістралей, це також установка в будинках індивідуальних теплових пунктів з системою погодного регулювання, будівництво когенераційної установки на Салтівській котельні, модернізація чотирьох великих насосних станцій і чотирьох котелень та інші проекти, які знаходяться в стадії підготовки.

Під час засідання члени постійної комісії також підтримали ініціативу про звернення до Кабінету Міністрів України з проханням вирішити питання компенсації різниці в тарифах для КП «ХТМ», яка на сьогодні становить близько 3 млрд грн.

Під час виїзного засідання для депутатів і секретаря Харківської міської ради Олександра Новака провели по заводу екскурсію.

Друкувати
Останні новини