Наступне засідання суду щодо незаконного демонтажу пам'ятника Леніну відбудеться 7 квітня
31 березня 2015 16:40 Місто
Наступне засідання суду щодо незаконного демонтажу пам'ятника Леніну відбудеться 7 квітня Наступне засідання Харківського апеляційного адміністративного суду щодо незаконного демонтажу пам'ятника Леніну на пл. Свободи відбудеться 7 квітня (початок - о 14:00).

Відповідне рішення суд прийняв сьогодні, 31 березня.

Суддя витребувала у Харківської міської ради документи про передачу пам'ятника з державної у комунальну власність.

За словами заступника директора Юридичного департаменту Костянтина Прокоп'єва, Харківська міська рада отримала письмову інформацію від регіонального відділення Фонду державного майна України в Харківській області про те, що пам'ятник на балансі цього фонду не знаходиться і не перебуває в Єдиному реєстрі об'єктів державної власності. Цю інформацію міськрада надала в суд. При цьому суд не зажадав від представників відповідачів пред'явити документи про приналежність цього пам'ятника державі із зазначенням органу, який повинен від імені держави управляти цим пам'ятником.

Нагадаємо, Харківський апеляційний адміністративний суд розглядає адміністративний позов Харківської міської ради до екс-голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Балути та ХОДА про визнання протиправним розпорядження губернатора про демонтаж пам'ятника Леніну і про видалення його з Державного реєстру пам'яток України.

На засіданні 24 листопада 2014 року суд задовольнив позов міськради частково і визнав розпорядження голови ХОДА незаконним в частині вжиття заходів щодо демонтажу пам'ятника. В іншій частині позов поки залишено без задоволення.


Друкувати
Останні новини