На вулиці Великій Панасівській триває реконструкція дороги
12 червня 2018 13:27 Інфраструктура
На вулиці Великій Панасівській триває реконструкція дороги Капітальний ремонт дорожнього полотна з використання поліпшеного модифікованого бітуму триває на вул. Великій Панасівській.

Як повідомив сьогодні, 12 червня, інженер КП «Шляхрембуд» Віталій Капленко, ремонт проїжджої частини на ділянці від Новоіванівського мосту до вул. Лозівської було розпочато на початку місяця. На сьогоднішній день вже заасфальтовано близько 10 тис. кв. м дороги.

За його словами, вул. Велика Панасівська - одна з найбільш навантажених магістралей міста, тому на цій ділянці дороги асфальтобетон кладеться у два шари, причому верхній - з використанням поліпшеного модифікованого бітуму, який більш міцний і еластичний і добре розподіляє навантаження.

«Ця магістраль розташована в промисловій зоні, зокрема, тут знаходиться Харківський бронетанковий ремонтний завод, тому по цій дорозі постійно їздить вантажний транспорт. Крім того, навантаження на магістраль збільшилися після введення в експлуатацію нового мосту - з вул. Беркоса через річку Харків, що дозволило через вул. Велику Панасівську виїжджати на окружну дорогу. Таким чином, після завершення ремонту ця магістраль забезпечить не тільки комфортний проїзд для жителів району Сортировки, але і дозволить розвантажити вул. Клочківську і Холодну Гору», - підкреслив Віталій Капленко.

Сьогодні робітники планують відремонтувати близько 1 км дороги і укласти на цій ділянці 500 т асфальту. Щодня на цій ділянці працюють близько 25 одиниць спецтехніки і приблизно 40 робітників.

За словами інженера підприємства, ремонт проїжджої частини вул. Великої Панасівської планується завершити протягом цього тижня. Всього реконструкція охопить близько 4 км дороги.

По закінченню всіх робіт комунальники заасфальтують трамвайне коло на Іванівці (по вул. Лозівський), але в зв'язку з тим, що це складна ділянка, там укладання асфальту проводитиметься вручну.

Нагадаємо, торік на вул. Великій Панасівській був проведений капітальний ремонт трамвайних колій, переїзду в районі Новоіванівського мосту, а також заасфальтовано нижній шар трамвайного полотна. Цього року на даній ділянці був покладений верхній шар асфальту.

Друкувати
Останні новини