На вулиці Рибалка завершується реконструкція тепломагістралі
18 жовтня 2018 12:32 ЖКГ
На вулиці Рибалка завершується реконструкція тепломагістралі Реконструкція ділянки 95-ї тепломагістралі на вул. Рибалка, 50/3 підходить до завершення.

Як повідомив сьогодні, 18 жовтня, головний інженер Немишлянської філії КП «Харківські теплові мережі» Михайло Самойленко, в ході реконструкції були демонтовані старі трубопроводи діаметром 820 мм і монтуються нові - діаметром 630 мм із зовнішньою ізоляцією 800 мм.

За його словами, конструктив теплотраси практично збережений, при реконструкції замінили нерухому опору, запірну арматуру і сальникові компенсатори. Під проїжджою частиною вул. Рибалка труби міняли, простягаючи їх під дорогою, щоб не руйнувати асфальтобетонне покриття і не створювати незручностей городянам.

Він зазначив, що у зв'язку з роботами на цій ділянці по вул. Рибалка опалення та гарячої води немає в приміщеннях спортскомплекса-стадіону «ХТЗ» та в індустріально-педагогічному технікумі, але наступного тижня  система буде відновлена.

За словами Михайла Самойленко, у Немишлянському районі також продовжиться реконструкція тепломагістралей по вул. Благодатній і вул. Краснодарській. Всього в планах на цей рік - замінити чотири ділянки 94-й магістралі. За його словами, проведені роботи не впливають на подачу тепла і гарячої води, оскільки будуть задіяні резервні лінії. Роботи з заміни зношених мереж триватимуть наступного року.

Зазначимо, що в ході ремонтної кампанії перед початком нового опалювального сезону Немишлянською філією КП «Харківські теплові мережі» було підготовлено 468 будинків, проведено гідравлічні випробування 31,3 км теплових мереж; підготовлено п'ять квартальних котелень і насосна станція. Також було виконано ремонт та реконструкція 1166,5 п. м внутрішньоквартальних тепломереж (усунуто 254 дефекти, в т.ч. 118 - з гарячого водопостачання); проведені гідравлічні випробування 149,5 км внутрішньоквартальних теплових мереж; зроблений капітальний ремонт будівельної частини із заміною перекриття двох теплових камер; підготовлені до роботи 16 центральних теплових пунктів і 6 індивідуальних теплових пунктів; виконано капітальний ремонт 5 насосів, а також поточний ремонт насосного обладнання, запірної арматури та електротехнічного обладнання.

Друкувати
Останні новини