На вулиці Клочківській триває реконструкція проїжджої частини
07 серпня 2018 11:45 Інфраструктура
На вулиці Клочківській триває реконструкція проїжджої частини Комплексна реконструкція проїжджої частини триває на вул. Клочківській.

Як повідомив сьогодні, 7 серпня, заступник директора Департаменту будівництва та дорожнього господарства Ігор Київський, роботи були розпочаті два місяці тому. Реконструкція охопить понад 1,3 км дороги - від Бурсацького узвозу до узвозу Клочківського.

«Це дуже складна і проблемна ділянка дороги, тому в окремих місцях довелося розширювати проїжджу частину. Також на цій ділянці були замінені водопровідні мережі, проведена перекладка газопроводу, а також побудована нова зливова каналізація. Крім того, було проведене водозниження грунтових вод і покладений шар бетону», - зазначив Ігор Київський.

На сьогоднішній день на вул. Клочківській дорожники займаються облаштуванням вирівнювального шару проїжджої частини та тротуарів, після чого дорогу заасфальтують. Також комунальники продовжують міняти водопровідні мережі, але вже не на проїжджій частині.

Щодня над реконструкцією вул. Клочківської працюють близько 30 одиниць спецтехніки і кілька десятків робітників. За словами Ігоря Київського, ремонтні роботи на цій ділянці планують завершити до Дня міста, 23 серпня.

Нагадаємо, масштабна реконструкція дороги також триває на перетині вул. Шевченка з вул. Матюшенка. Там виконується комплекс ремонтних робіт, що складається з реконструкції трамвайного переїзду і заміни рейкового шляху, реконструкції світлофорів, контактної мережі і вуличного освітлення. Крім того, на вул. Матюшенка планується розширити проїжджу частину і тим самим розвантажити від транспорту узвіз Весніна. Також до комплексу робіт входить облаштування на цій ділянці зливової каналізації.

Друкувати
Останні новини