На вулиці Харківських Дивізій тимчасово заборонено рух транспорту
13 грудня 2017 09:30 Оперативна інформація
На вулиці Харківських Дивізій тимчасово заборонено рух транспорту Рух транспорту по вул. Харківських Дивізій, на ділянці від вул. Рибалка до Стадіонного проїзду, заборонено з 8:00 до 17:00 13 грудня.

Як повідомили в Департаменті інфраструктури, це пов'язано з ремонтом асфальтобетонного покриття проїжджої частини вул. Харківських Дивізій.

На цей період об'їзд закритої ділянки здійснюватиметься прилеглими вулицями: бул. Юр'єва, вул. Танкопія та ін.

Також з 8:00 до 17:00 13 грудня автобуси №227е, 267е курсують так: вул. Харківський Дивізій - вул. Танкопія - вул. Петра Григоренка - пр. Московський і далі за маршрутом.

З 9:30 до 16:00 за вул. Харківських Дивізій, на ділянці від пр. Московського до розворотного кола «Парк« Зустріч», заборонено рух тролейбусів.

Тролейбус №13 курсуватиме так: розворотне коло «Парк «Зустріч» - пр. Героїв Сталінграда - пр. Льва Ландау - пр. Московський - вул. Броненосця «Потьомкін» - розворотне коло «Ст. м. «Захисників України»;

у зворотному напрямку: розворотне коло «Ст. м. «Захисників України» - вул. Броненосця «Потьомкін» - пр. Московський - бул. Богдана Хмельницького - пр. Героїв Сталінграда - розворотне коло «Парк «Зустріч».

Друкувати
Останні новини