На вулиці Чоботарській триває реконструкція
21 жовтня 2015 15:12 Інфраструктура
На вулиці Чоботарській триває реконструкція На одній з найстаріших вулиць Харкова - вул. Чоботарській - тривають роботи з її реконструкції.

Про це сьогодні, 21 жовтня, повідомив голова Адміністрації Ленінського району Максим Мусєєв.

За його словами, ремонт міг би йти швидше, але дорожники зіткнулися з непередбаченими обставинами.

«Як відомо, Чоботарська - одна з найстаріших вулиць у Харкові, яка забудовувалася досить хаотично. І ось під час реконструкції дороги робочі весь час наштовхуються на мережі, які багато років тому були неправильно нанесені на карти. Мало того, що ці мережі знаходяться у вкрай зношеному стані, так ще й виявляються в несподіваних місцях. Тому комунальним та іншим підприємствам паралельно з дорожниками довелося займатися заміною комунікацій, щоб потім, коли дорога буде заасфальтована, вже не виникала необхідність розривати її через аварії на мережах», - зазначив Максим Мусєєв.

За його словами, вже замінені трубопроводи холодного і гарячого водопостачання, прокладена зливова каналізація, йде підготовка до заливання першого шару асфальту. Також цього року на вул. Чоботарській було оновлено 30 фасадів будинків, і наступного року планується зробити стільки ж. В цілому ж на 2016 рік запланований великий обсяг роботи, зокрема, облаштування тротуарів, знесення сухих дерев, реконструкція вуличного освітлення тощо.

Друкувати
Останні новини