На вихідних у Харкові відбудеться «Kharkiv Fashion Business Days»
13 листопада 2017 14:33 Культура
На вихідних у Харкові відбудеться «Kharkiv Fashion Business Days» Захід у сфері індустрії моди «Kharkiv Fashion Business Days» пройде 18-19 листопада в Харківському національному академічному театрі опери і балету ім. М.В. Лисенка.

Як повідомила сьогодні, 13 листопада, начальник управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Вікторія Грецька-Миргородська, цього разу дні моди пройдуть у новому форматі: заплановані не тільки покази модних колекцій, а й бізнес-зустрічі, а також виставка виробів легкої промисловості з Туреччини.

Так, у перший день заходу на глядачів чекають покази модних колекцій молодих і провідних дизайнерів з Харкова і Києва. Організатори зазначають, що цього разу особливу увага приділили подіуму, довжина якого відповідатиме стандартам світових тижнів моди, - 21 метр, а не 10 метрів, як було раніше. На сьогоднішній день у рамках «Kharkiv Fashion Business Days» заплановано 15 показів, і ще ведуться перемовини про участь у модній події дизайнерів з Одеси. Зокрема, в рамках днів моди свою нову колекцію під назвою «Невидимо і вільно» презентує володарка Гран-прі «Kharkiv Fashion-2017», молодий харківський дизайнер Олена Герасимова.

Наступного дня в ХНАТОБі почне роботу бізнес-форум, в якому візьмуть участь дизайнери, представники бізнесу, міської влади, науки та легкої промисловості. В рамках зустрічі організатори днів моди презентують роботу і стратегію розвитку Харківського кластера легкої промисловості та дизайну.

«Ми розуміємо, що для успішної роботи підприємств у сфері легкої промисловості необхідне злиття бізнесу, влади та представників науки. Коли є злиття цих трьох складових, то кластер забуває про конкуренцію і максимально розвивається як в нашому регіоні, так в Україні і на зовнішніх ринках», - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

Крім того, в рамках днів моди планується робота виставки виробів легкої промисловості з турецьких міст Бурси та Газіантепа.

Ведучою «Kharkiv Fashion Business Days» буде актриса Ольга Сумська.

Організатори заходу - управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту, Харківський кластер легкої промисловості та дизайну за підтримки Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Друкувати
Останні новини