Цього тижня в Харкові з'явиться алея сакур
10 жовтня 2017 17:01 Міжнародне співробітництво
Цього тижня в Харкові з'явиться алея сакур Алею сакур планують висадити 12 жовтня в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

Про це сьогодні, 10 жовтня, в ході зустрічі з представниками Посольства Японії в Україні повідомила заступник Харківського міського голови - керуюча справами виконавчого комітету міської ради Тетяна Чечетова-Терашвілі. За її словами, алея сакур буде висаджена в Харкові на честь 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Японією.

Так, від Посольства Японії в Україні Харківському міському голові Геннадію Кернесу і жителям міста подаровано 80 дерев сакур «Канзан», вистота яких становить 2-2,5 м.

12 жовтня в парку Горького відбудеться урочиста церемонія висадження сакур. Планується, що в ній візьмуть участь міський голова Геннадій Кернес і Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шегекі Сумі. Дерева планують посадити за Французької зоною парку.

«Недарма нами був обраний парк Горького, тому що з моменту відкриття це найбільш відвідуване жителями Харкова місце, яке є стратегічно важливим і культурним об'єктом нашого міста. Тому кожен харків'янин зможе побачити сакуру», - зазначила Тетяна Чечетова-Терашвілі.

У свою чергу заступник глави дипломатичної місії Посольства Японії в Україні Мічіо Харада зазначив, що сакура - це особлива рослина для японців, коли вона навесні цвіте, все японці радіють і п'ють саке.

«Я щасливий, що алея сакур з'явиться тепер і в Харкові. Маю велику надію, що харків'янам сподобається цвітіння сакури навесні. Будь ласка, піклуйтеся про дерева», - сказав Мічіо Харада.

Він також пообіцяв навесні повернутися до Харкова і подивитися, як цвіте сакура.

Нагадаємо, 31 березня за підсумками зустрічі міського голови Геннадія Кернеса з заступником глави дипломатичної місії Посольства Японії в Україні Мічіо Харадою Харкову було передано сертифікат на висадку сакур і прийнято рішення висадити алею сакур в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

Друкувати
Останні новини