На станції метро «Перемога» починають будувати колію
28 серпня 2015 12:58 Інфраструктура
На станції метро «Перемога» починають будувати колію З 1 вересня на ст. м. «Перемога» метробудівники почнуть будувати колію довжиною майже півтора кілометри.

Про це повідомила директор КП «Харківська дирекція будівництва метрополітену» Наталія Ліннік під час відвідання будівельного майданчика метро заступником Харківського міського голови Ігорем Тереховим.

«Підрядник заплатив аванс, десь у середині місяця поставлять рейки, і до кінця року верхню будову колії по двох тунелях буде виконано на 70-75%», - зазначила Наталія Линник.

Після того, як було повністю відновлено рух транспорту на перетині пр. Людвіга Свободи та пр. Перемоги, метробудівники активно почали роботи під землею. Там ведуться сантехнічні й електротехнічні роботи, триває будівництво вентиляційних каналів і робота в тупиках станції, яку планується закінчити до кінця року. Також триває облаштування виходів зі станції.

Ведуться переговори щодо купівлі рухомого складу. Він не входить у вартість будівництва станції метро. Всього для цієї ділянки необхідно чотири склади, тобто 20 вагонів.

Зараз керівництво міста та метробудівники очікують отримання коштів з державного бюджету.

«Була чітка обіцянка Кабінету Міністрів в особі Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка про те, що на паритетних основах ми добудовуватимемо метрополітен. Сьогодні, щоб це здійснити, Кабмін повинен виділити близько 100 млн грн», - зазначив Ігор Терехов.

Нагадаємо, що будівництво ст. м. «Перемога» поки ведеться тільки за рахунок коштів бюджету міста. Цього року було виділено 119 млн грн. За умови стабільного фінансування планують відкрити до Дня міста наступного року.

Друкувати
Останні новини