На придбання інсулінів Харкову виділено 28 мільйонів гривень державної субвенції
11 грудня 2018 16:47 Медицина
На придбання інсулінів Харкову виділено 28 мільйонів гривень державної субвенції Цільова держсубвенція на закупівлю інсулінів для хворих на цукровий діабет на 2019 рік становить 28 млн 198 тис. грн.

Про це сьогодні, 11 грудня, на засіданні постійної комісії з гуманітарних питань Харківської міськради повідомила заступник директора Департаменту охорони здоров'я Тетяна Бакалова.

За її словами, ця сума покриває менше 43% потреби в інсулінах для хворих на цукровий діабет. Тетяна Бакалова нагадала, що на сьогоднішній день в Харкові зареєстровано 6 тис. 808 осіб, які страждають на цукровий діабет. Річна потреба забезпечення хворих препаратами інсуліну становить 65 млн 569 тис. грн.

Також заступник директора департаменту повідомила, що на забезпечення людей безкоштовними медикаментами в рамках програми «Доступні ліки» місту виділено субвенцію в розмірі 10 млн 61 тис. грн.

В цілому медична субвенція для Харкова на 2019 рік становить 1 млрд 94 млн 994 тис грн. За словами заступника директора департаменту, практично всі ці кошти будуть спрямовані у фонд заробітної плати працівників медичних установ.

Крім того, в новому році за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету 30 млн 531 тис. грн планується виділити на закупівлю обладнання для комунальних некомерційних підприємств - установ охорони здоров'я, ще 40 млн 439 тис. грн - на їхній капітальний ремонт.

Друкувати
Останні новини