На площі Свободи встановлять нову велику ковзанку і нову ялинку
07 листопада 2018 13:25 Місто
На площі Свободи встановлять нову велику ковзанку і нову ялинку Будівництво льодової ковзанки, яка працюватиме взимку на пл. Свободи, почали в кінці жовтня.

Цього року будуть встановлені нові холодильні системи, обладнання, борта, працюватиме нова льодоприбиральна машина. Крім того, нова ковзанка буде в 1,5 раза більше, ніж раніше. Її площа складе 40x60 м (у 2018 році - приблизно 27x55 м).

Крім того, перед ковзанкою вперше облаштують теплу зону для перевдягання, яку зараз монтують. Там працюватиме кафетерій з чаєм, кавою та солодощами.

До 15 січня ковзанка буде платною (50 грн - годинний сеанс), після цієї дати - як і в минулі роки, безкоштовна для тих, хто прийде зі своїми ковзанами. Також після 15 січня сеанси скасують, і кататися можна буде скільки завгодно.

Відкрити ковзанку планують 1 грудня. Працюватиме вона щодня, без вихідних, з 9:00 до 23:00. У новорічну ніч - цілодобово.

Як повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, також на площі встановлять нову ялинку. «Ялинка дуже красива, нова, сучасна. Також з'явиться зоряне небо і працюватиме будиночок Діда Мороза. Заплановано дуже гарне відкриття», - підкреслив Ігор Терехов.

Крім того, за словами першого віце-мера, в місті готують новорічну казку для школярів. Планується, що на зимових канікулах її відвідають близько 60 тис. дітей. Тільки вистава відбуватиметься не на сцені театру опери та балету, як раніше, а у Харківському палаці спорту.

Друкувати
Останні новини