На перетині вулиць Мироносицької та Каразіна ремонтують трубопровід
11 жовтня 2017 15:12 ЖКГ
На перетині вулиць Мироносицької та Каразіна ремонтують трубопровід Заміну аварійних ділянок трубопроводу проводять співробітники КП «Харківводоканал» сьогодні, 11 жовтня, на перетині вул. Каразіна та вул. Мироносицької.

Як повідомив заступник генерального директора з експлуатації водопровідного господарства - директор Комплексу «Харківводопостачання» Владлен Волков, на даному об'єкті виконується заміна запірно-регулюючої арматури в камерах і колодязях.

«Тут проходять дві магістралі, одна з них - діаметром 100 мм. Сьогодні на цьому трубопроводі ми замінюємо зношені засувки на нові - європейського зразка з гумованим клином», - повідомив Владлен Волков.

За його словами, на час проведення робіт водопостачання відключено у 30 будинках, які згодом перепідключать на іншу магістраль - діаметром 250 мм. Всі роботи комунальники планують завершити до 20:00.

За словами Владлена Волкова, після завершення ремонтних робіт на трубопроводі на вул. Каразіна буде проведено капітальний ремонт дорожнього покриття.

На підприємстві також повідомили, що згідно з правилами благоустрою і щоб уникнути нещасних випадків, всі об'єкти, де проводяться планові ремонтні роботи, огороджені сучасними щитами з банерами підприємства.

«Подібні огорожі дозволяють повністю закрити суцільним контуром місце робіт. У нічний час це місце в обов'язковому порядку підсвічується ліхтарями. На сьогоднішній день у нас по місту п'ять планових розриттів, і всі об'єкти огороджені сучасними щитами», - підкреслив директор Комплексу «Харківводопостачання».

Він також зазначив, що в разі аварійних робіт, які проводяться оперативно, встановлюються наливні щити. Всього в розпорядженні підприємства близько 200 сучасних щитів-огорож з банерами.


Друкувати
Останні новини