На Московському проспекті обмежать рух транспорту
17 березня 2017 17:26 Оперативна інформація
На Московському проспекті обмежать рух транспорту Рух транспорту по пр. Московському буде обмежено з 8:00 до 21:00 18 березня.

Як повідомили в Департаменті інфраструктури, це пов'язано з реконструкцією пр. Московського - на ділянці від пр. Льва Ландау до вул. Харківських Дивізій.

Буде заборонено з'їзд з пр. Московського на пр. Льва Ландау при направленні в бік вул. Халтуріна, а також рух по пр. Московському - на ділянці від пр. Петра Григоренка до вул. Харківських Дивізій при направленні в бік бул. Богдана Хмельницького.

Двосторонній рух транспорту буде організовано по смузі зустрічного напрямку.

На цей період автобуси ходитимуть наступним чином:№49е, 205е, 249е, 259е, 267е (у бік Салтівки): пр. Московський - заїзд на пр. Льва Ландау перед комунальним шляхопроводом - пр. Льва Ландау - розворот в районі будинку №58 і далі за маршрутом;

автобус №18е на час робіт змінить кінцеву зупинку і буде обертатися на розворотному колі тролейбусів маршруту №1 по пр. Петра Григоренка.

Також на час робіт буде заборонено рух тролейбусів по пр. Московському - на ділянці від пр. Льва Ландау до вул. Харківських Дивізій.

Рух тролейбусів буде організовано наступним чином:№13: ст. м. «Захисників України» - вул. Броненосця «Потьомкін» - пр. Московський - пр. Льва Ландау - пр. Героїв Сталінграда - вул. Харківських Дивізій - пр. Московський - вул. Броненосця «Потьомкін» - ст. м. «Захисників України»;

тролейбус №31: розворотне коло «Північна Салтівка» - вул. Гвардійців Широнінців - пр. Ювілейний - пр. Льва Ландау - пр. Героїв Сталінграда - вул. Одеська.

Друкувати
Останні новини