На міських маршрутах з'явиться більше тролейбусів
04 серпня 2017 16:27 Інфраструктура
На міських маршрутах з'явиться більше тролейбусів Понад 100 тролейбусів планують закупити в місті за кредитні кошти Європейського банку реконструкції й розвитку та Європейського інвестиційного банку.

Про це сьогодні, 4 серпня, в прес-центрі Харківської міської ради повідомив заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов.

За його словами, востаннє тролейбусний парк так оновлювали в 2006-2007 роках, коли в місті закупили 90 нових машин. Зараз на лінію щодня виходить близько 190 тролейбусів, і цього недостатньо.

«Відчувається нестача рухомого складу. Наприклад, додаткові тролейбуси потрібно пустити на маршрути №2, 24, 34», - зазначив віце-мер.

Євген Водовозов нагадав, що міська влада звернулася до Європейського банку реконструкції й розвитку та Європейського інвестиційного банку з проханням надати кредити для придбання сучасних тролейбусів. За кошти ЄБРР планується придбати 70 тролейбусів для КП «Тролейбусне депо №2», ще 60 одиниць рухомого складу - для депо КП «Тролейбусне депо №3» за кошти ЄІБ.

«І в тому, і в іншому банку ми отримали схвалення. Тролейбусне депо №2 на крок попереду. Вже підписано попередню угоду, і зараз йде підготовка до підписання основної угоди і до тендерних процедур. Це дозволяє міжнародне законодавство. Це буде міжнародне оголошення, все буде відкрито і прозоро», - зазначив Євген Водовозов.

Очікується, що кредитний договір на придбання тролейбусів буде підписаний до кінця цього року.


Друкувати
Останні новини