На Меморіалі Слави планують збудувати капличку
29 грудня 2015 15:47 Місто
На Меморіалі Слави планують збудувати капличку На Меморіалі Слави у Лісопарку планують збудувати капличку для церковних служб і молебнів.

Про це сьогодні, 29 грудня, під час виїзної робочої наради повідомив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін. 

За словами директора департаменту, з такою пропозицією Митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій звернувся до міського голови Геннадія Кернеса. Священнослужителі єпархії проводитимуть молебні про воїнів, загиблих під час Другої світової війни та під час проведення антитерористичної операції. Зараз розробляється проект каплиці.

Крім того, керівники вищих військових установ звернулися до міського голови з проханням увічнити пам'ять офіцерів, які віддали своє життя під час АТО. Зараз розробляються пропозиції щодо увічнення пам'яті героїв на Меморіалі Слави.

«Ми зробимо все можливе, щоб пам'ять солдатів і офіцерів, які служили у військових підрозділах Харкова та Харківської області, залишилася в пам'яті харків'ян. Після Нового року ми зберемося тут з розробниками та архітекторами і вже будемо розуміти, яким буде проект з увічнення пам'яті воїнів», - підкреслив Віктор Кітанін.

За словами голови правління громадської організації Харківський клуб «Генерал» Валентина Голика, за ініціативи громадської організації в травні цього року на Меморіалі Слави в Лісопарку відбулося урочисте відкриття стели з іменами героїв-земляків, нагороджених вищими державними нагородами часів Другої світової війни. При цьому він зазначив, що клуб «Генерал» приєднався до ініціативи військових установ - реалізувати проект з увічнення пам'яті героїв Другої світової війни і героїв АТО. Планується, що цей проект буде реалізований до Дня визволення Харкова.

Друкувати
Останні новини