На Меморіалі Слави харків'яни вшанували пам'ять загиблих
09 травня 2018 11:12 Місто
На Меморіалі Слави харків'яни вшанували пам'ять загиблих На честь Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на Меморіалі Слави в Лісопарку пройшли пам'ятні заходи.

9 травня на Меморіалі Слави відбулися покладання квітів та молебень за жертвами війни. До братніх поховань та монумента Батьківщини-Матері прийшли ветерани, представники духовенства різних церков, військові, правоохоронці, представники органів місцевого самоврядування, політичних партій, студенти, школярі.

«Історію нікуди не викинеш, ні на які узбіччя. 9 Травня - це гіркий, але великий день, свято Перемоги у Другій світовій війні. На цей Меморіал і до інших пам'ятних місць весь рік приходять десятки, сотні тисяч харків'ян, щоб вшанувати пам'ять загиблих. Вічна їм слава і вічна вдячність нащадків. Хочу побажати в цей день всім громадянам України любові, мирного неба над головою, щастя і всіх земних благ. І щоб всіх зберігав Бог. Зі святом!» - сказав після покладання квітів журналістам Харківський міський голова Геннадій Кернес.

У каплиці на честь ікони Божої Матері «Стягнення загиблих» біля братських поховань митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій провів поминальну службу за жертвами війни. У ній взяли участь священики інших християнських конфесій.

Друкувати
Останні новини