На медоглядах у школярів виявили ГРЗ і захворювання шкіри
13 січня 2016 17:27 Медицина
На медоглядах у школярів виявили ГРЗ і захворювання шкіри На медоглядах, які проходили в навчальних закладах міста після зимових канікул, виявили 112 школярів з симптомами гострих респіраторних захворювань та їхніми залишковими проявами.

Про це сьогодні, 13 січня, повідомили в Департаменті охорони здоров'я.

Всього було оглянуто понад 104 тис. учнів, що становить 92,6% всіх школярів. Медогляди провели в 182 загальноосвітніх навчальних закладах комунальної форми власності та 17-ти приватних загальноосвітніх закладах.

Серед інших відхилень у стані здоров'я учнів було виявлено 16 випадків захворювання ЛОР-органів, а також 121 випадок неінфекційних захворювань шкіри, 43 випадки педикульозу, 2 випадки стрептодермії. Дітей з гострими респіраторними захворюваннями, педикульозом та інфекційними захворюваннями шкіри від занять відсторонили. Діти з педікульозом були спрямовані на спецобробку, а діти зі стрептодермією - на консультацію до лікаря-дерматолога.

Дітям з виявленими відхиленнями у стані здоров'я були дані необхідні рекомендації з лікування, подальшого обстеження і спостереження.

Друкувати
Останні новини