На харківський марафон зареєструвалися півтори тисячі учасників (уточнено)
29 березня 2017 12:40 Спорт
На харківський марафон зареєструвалися півтори тисячі учасників (уточнено) 1,5 тисячі людей зареєструвалися на IV Харківський Міжнародний марафон, який пройде у місті 30 квітня.

Як повідомив сьогодні, 29 березня, директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, кількість зареєстрованих цього року в кілька разів перевищує показники минулих років.

Учасники марафону біжать такі дистанції: 42,195 км; 10 км; міні-марафон 4,2 км; естафета 2x21 км. Маршрут традиційно проходитиме центральними вулицями міста: пл. Свободи - пл. Конституції - вул. Пушкінська - вул. Весніна - вул. Сумська - вул. Білої акації - пр. Науки - вул. Новгородська - Центральний парк культури і відпочинку імені Горького - пл. Свободи.

Олексій Чубаров зазначив, що цього року призова сітка для переможців збільшена вдвічі, також організатори передбачили бонуси для тих, хто встановить рекорди траси.

Реєстрація на марафон триватиме до 20 квітня. Очікується, що у марафоні візьмуть участь 10 тис. людей.

«Біг став основним видом спорту харків'ян, які ведуть активний спосіб життя. Харків став бігати. Це не може не радувати. Ми очікуємо аншлаг. Прохання до всіх любителів бігу реєструватися заздалегідь, щоб взяти участь, адже попит великий», - сказав Олексій Чубаров.

Нагадаємо, що Харківський Міжнародний марафон - це щорічний марафон, який внесений до Книги рекордів України як наймасовіший забіг за кількістю зареєстрованих учасників. Траса, по якій проходить марафон, охоплює основні пам'ятки міста, а старт і фініш розташовані на пл. Свободи.

Друкувати
Останні новини