Міськрада виділила додаткові кошти на ремонт будинків, шкіл та доріг
19 квітня 2017 10:42 Бюджет
Міськрада виділила додаткові кошти на ремонт будинків, шкіл та доріг Харківська міська рада внесла зміни до бюджету міста на 2017 рік.

Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 19 квітня, на сесії міськради.

Як повідомила заступник Харківського міського голови - директор Департаменту бюджету і фінансів Тетяна Таукешева, бюджету міста Харкова передбачається субвенція в розмірі 15,8 млн грн на відшкодування вартості лікарських засобів на лікування хворих міста Харкова, які страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет II типу і бронхіальну астму.

На поточний і капітальний ремонт шкіл, дитячих дошкільних установ спрямовано 38 млн грн, на капітальний ремонт спортивних майданчиків - 11 млн грн.

На проведення невідкладних робіт з капітального ремонту закладів охорони здоров'я було заплановано 13,2 млн грн, поточний ремонт приміщень для бегемотів і стаєнь у Харківському зоопарку - 1,5 млн грн, на придбання медикаментів та відшкодування витрат з безкоштовного відпускання лікарських препаратів - 7,5 млн грн.

Видатки на поточний і капітальний ремонт житлового фонду було збільшено на 93,5 млн грн.

Як повідомила Тетяна Таукешева, на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі додатково передбачено 30 млн грн, капітальний ремонт та реконструкцію трамвайних колій і переїздів - 31,8 млн грн, реконструкцію світлофорних об'єктів - 17,5 млн грн.

Видатки на придбання автомобілів спеціального призначення комунальним підприємствам були збільшені на 100 млн грн, а на реконструкцію будівель під центри надання соціальних та адміністративних послуг передбачений 51 млн грн.

Збільшення видатків на надання пільгового довгострокового кредиту на придбання житла учасникам бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, та молодим сім'ям становить 10,3 млн грн, на запобігання і ліквідацію надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха - 1,5 млн грн.

На придбання намогильних споруд загиблим учасникам антитерористичної операції заплановано 1,5 млн грн.

На відшкодування видатків з надання транспортної соціальної послуги «Інватаксі» для інвалідів I і II груп з ураженням опорно-рухового апарату додатково виділено 1 млн грн.

Крім того, передбачена субвенція державному (1,1 млн грн) та обласному (135,2 тис. грн) бюджетам на зміцнення матеріально-технічної бази установ і виготовлення бланків посвідчень батьків та дітей з багатодітних сімей.


Друкувати
Останні новини