Міськрада веде переговори з харків'янами, чия нерухомість розташована в зоні будівництва метро
28 лютого 2018 18:34 Місто
Міськрада веде переговори з харків'янами, чия нерухомість розташована в зоні будівництва метро У міській раді почалися переговори з власниками об'єктів нерухомого майна, розташованих на території майбутнього будівництва ділянки метро від ст. «Метробудівників» до ст. «Одеська».

Як повідомив сьогодні, 28 лютого, перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, переговорний процес ініціювала мерія. Сьогодні відбулися перші зустрічі з двома сім'ями, які дали згоду на проведення оцінки їхнього нерухомого майна та подальшу роботу з викупу.

«Було прийнято рішення про те, що об'єкти нерухомості будуть викуплені. Відповідно до закону була проведена попередня їх оцінка. Ми максимально відкрито говоримо людям про те, скільки орієнтовно коштує їхня нерухомість, про їхні права, як будемо просуватися, які кроки будуть зроблені міською владою. Перші переговори показали, що люди відгукуються, вони розуміють, що міська влада не хоче їх якось образити. Їм належить переїзд, і ми робимо все можливе, щоб цей процес був для людей не таким болісним», - повідомив Ігор Терехов.

Він зазначив, що оцінку нерухомості за кошти міського бюджету проведуть кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи. Оцінка буде об'єктивною, вартість буде відповідати ринковій. У той же час власники нерухомості, якщо захочуть, зможуть зробити за свої кошти ще одну оцінку.

Як повідомив Ігор Терехов, кожному власнику нерухомості допомагатимуть фахівці міської ради. «Існує велика кількість об'єктів, є житло, об'єкти комерційної нерухомості, з кожним власником будемо знаходити компроміс. За кожним із власників, який потрапляє в зону відселення, буде закріплений фахівець, щоб роз'яснювати людям їх права, відповідати на різні питання, які у них виникатимуть. За рішенням сесії міськради, процедуру переговорів ми повинні завершити до 23 серпня. На будівельний майданчик ми плануємо вийти на початку наступного року», - повідомив Ігор Терехов.

Також перший заступник міського голови нагадав, що в міськраді створена окрема гаряча лінія для звернень власників об'єктів нерухомого майна, що підлягають викупу. У разі виникнення додаткових питань харків'ян просять звертатися за телефоном: 725-34-34.


Друкувати
Останні новини