Міська влада домагається передачі стадіону «Динамо» у комунальну власність
20 листопада 2015 13:34 Місто
Міська влада домагається передачі стадіону «Динамо» у комунальну власність Харківська міська рада ініціюватиме передачу стадіону стадіон «Динамо» в комунальну власність.

Про це сьогодні, 20 листопада, на сесії міської ради повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

Він звернувся до секретаря міської ради Олександра Новака, свого першого заступника Ігоря Терехова, голів профільних депутатських комісій з проханням підготувати чергове звернення до Кабінету міністрів України та Міністерство внутрішніх справ про передачу стадіону на баланс міста. Міський голова підкреслив, що це дасть можливість зі старого «Динамо» зробити відкритий сучасний спорткомплекс.

«Ми вже були близькі до цього рішення, і ви бачите, в якому стані стадіон знаходиться зараз. На «Динамо» просто розруха, бур'яни по пояс, а у нас фактично немає міського стадіону. Раніше був «Металіст», але його віддали на рівень області у зв'язку з Євро-2012. Нам потрібно задуматися над тим, де займатимуться наші діти, і створити відкритий спортивний комплекс міського значення», - підкреслив Геннадій Кернес.

Також він попросив депутатів міськради за підтримки однопартійців з Верховної Ради України довести до кінця питання передачі в комунальну власність дитячого садка «Соколятко» Харківського авіазаводу. Геннадій Кернес підкреслив, що з цього приводу місто також неодноразово зверталося до Кабміну, але чіткої відповіді так і не отримало.

«Дитсадок затребуваний, але працює не зовсім правильно. Може, хтось із керівництва ХАЗу хоче його приватизувати, але він повинен перейти на баланс до нас», - зазначив міський голова.

Нагадаємо, що навчально-виховний комплекс «Соколятко» знаходиться в оперативному підпорядкуванні державного концерну «Укроборонпром». Батьки також хочуть, щоб садок був переданий місту.
Друкувати
Останні новини