Міністр доходів Олександр Клименко подарував ікону Благовіщенському собору
21 лютого 2013 10:10
Міністр доходів Олександр Клименко подарував ікону Благовіщенському собору Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко сьогодні, 21 лютого, в рамках робочого візиту до Харкова відвідав Благовіщенський собор.

Міністра супроводжували Харківський міський голова Геннадій Кернес, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, архієпископ Харківський і Богодухівський Онуфрій.


Для Олександра Клименка провели невелику екскурсію по храму і розповіли про головні святині Благовіщенського собору: мощі святителя Мелетія, архієпископа Харківського і Охтирського, і святителя Афанасія, патріарха Царгородського, а також про Озерянську ікону Божої Матері, покровительки Слобожанського краю.

«Я розумію, в чому полягає запорука успіху Харківської області: тут є велика підтримка з боку православної церкви. Це дуже важливо, коли будь-яка справа починається з молитви і благословення. У цьому житті доводиться частіше вибирати не між хорошим і поганим, а між поганим і дуже поганим. І тут без віри і благословення вибір зробити дуже непросто», - зазначив Олександр Клименко.

Він подарував Благовіщенському собору ікону «Хрещення Господнє (Богоявлення)», а Владика Онуфрій передав міністру ікону рівноапостольного князя Володимира.

Друкувати
Останні новини