Мери міст Харківської області обговорили план розвитку своїх територій
23 квітня 2014 13:24
Мери міст Харківської області обговорили план розвитку своїх територій Навчальний тренінг у рамках програми «Стратегія планування та розвитку територіальної громади» пройшов сьогодні, 23 квітня, в Департаменті житлового господарства.
Заняття з головами міських і селищних рад провели виконавчий директор Харківського регіонального відділення Асоціації міст України Віктор Мірошник і професор кафедри туризму і готельного господарства ХНУ міського господарства ім. Бекетова Лариса Нохріна. Учасники тренінгу обговорили механізми створення плану дій щодо залучення додаткових коштів у розвиток Богодухова, Дергачів, Ізюма, Чугуєва, Лозової, Люботина, Мерефи, Валок, Нової Водолаги, Сахновщини та Первомайського. 

Лариса Нохріна розповіла про необхідність планувати роботу з організації туристичної та промислової діяльності. Зокрема, вона обговорила з учасниками тренінга перспективні напрямки розвитку в їхніх районах, передала їм спеціалізовану літературу з розвитку сільського господарства, ведення переговорів, моніторингу ринку товарів і послуг тощо. 

Тренінг пройшов в рамках проекту «Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування в Україні «Діалог», який реалізується спільно з Агентством США з міжнародного розвитку. 

Довідка. Асоціація міст України - всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування, яка була створена в 1992 році. АМУ бере активну участь у формуванні законодавчої бази місцевого самоврядування, реформуванні бюджетної політики та міжбюджетних відносин, надає інформаційну, організаційну та консультативну допомогу своїм членам. У структурі асоціації діють 16 професійних спілок та секцій.
Друкувати
Останні новини