Комунальники продовжують прибирати сніг і кригу з дахів житлових будинків
30 січня 2019 16:49 ЖКГ
Комунальники продовжують прибирати сніг і кригу з дахів житлових будинків До міської інформаційно-диспетчерської служби «15-62» сьогодні, 30 січня, надійшло 345 заявок на зняття бурульок і криги з конструктивів і покрівель житлових будинків.

Про це повідомили в Департаменті житлового господарства.

Найбільше заявок залишили жителі Шевченківського та Київського районів. Всього для проведення робіт сьогодні було задіяно 11 автовишок і 144 фахівці.

Нагадаємо, в грудні-січні комунальникам надійшло 10,3 тис. заявок на зняття бурульок і криги. Щодня альпіністи прибирають кригу з 300 покрівель. Крім того, з метою забезпечення безпечного пересування пішоходів працівники КП «Жилкомсервіс» огородили понад 8 тис. потенційно небезпечних ділянок, розвісили 700 банерів і близько 10 тис. попереджувальних написів на фасадах і під'їздах будинків. Ці роботи тривають.

Як зазначили в Департаменті житлового господарства, сніг і кригу з балконних козирків повинні видаляти власники балконів, те ж стосується власників кондиціонерів та супутникових антен.

У департаменті нагадали, що в зв'язку з потеплінням можливе сходження снігу і криги з покрівель, тому харків'янам слід бути обережнішими біля будинків, під дахами та архітектурними елементами будівель, обходити потенційно небезпечні місця і не паркувати автомобілі там, де можливе сходження криги і бурульок.

Друкувати
Останні новини