Харьковские спортсмены получили путевки на чемпионат мира по кикбоксингу
15 березня 2016 17:44 Спорт
Харьковские спортсмены получили путевки на чемпионат мира по кикбоксингу Харківські спортсмени успішно виступили на чемпіонаті України з кікбоксингу W.Р.К.А., який пройшов 10-11 березня в Києві.

Всього в змаганнях взяли участь 298 спортсменів з 16 регіонів України. Збірна команда Харківської області була представлена ​​32 вихованцями харківських спортивних шкіл: КДЮСШ «ХТЗ», ДЮСШ «ХЗТД», КДЮСШ №13, КДЮСШ №5, СК «ХНАДУ», СК НЮУ ім. Ярослава Мудрого та СК «Локомотив».

У загальнокомандному заліку харків'яни посіли друге місце. Перше місце завоювала збірна Київської області, третє місце дісталося Чернігівської області.

За підсумками змагань харківські спортсмени завоювали в різних категоріях 16 золотих, 3 срібні та 12 бронзових нагород. П'ять харківських спортсменів виконали норматив майстра спорту України з кікбоксингу W.Р.К.А., ще шість харків'ян отримали путівки на чемпіонат світу-2016 з кікбоксингу W.Р.К.А.

Серед переможців - Геннадій Герасименко (2 золоті медалі, «КДЮСШ« ХТЗ »), Шаміль Ейвазов (КДЮСШ« ХТЗ »), Андрій Вовк (ДЮСШ« ХЗТД »), Дмитро Кармазь (ДЮСШ« ХЗТД »), Ірина Бистрицька (КДЮСШ« ХТЗ »), Дмитро Нікокошев (2 золоті медалі, КДЮСШ), Олена Савельвева (спортклуб НЮУ ім. Ярослава Мудрого, 1 місце в розділах сольна композиція зі зброєю і без зброї).

Крім того, харківський суддя Євген Станкевич за рішенням головної суддівської колегії змагань був визнаний кращим суддею чемпіонату України-2016.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.