Харків'янка стала чемпіонкою світу з самбо
14 листопада 2017 12:20 Спорт
Харків'янка стала чемпіонкою світу з самбо Чемпіонат світу з самбо проходив з 10 по 12 листопада у російському місті Сочі.

У ньому взяли участь спортсмени з 90 країн. Україну представляли 20 самбістів, які завоювали дев'ять медалей: золоту, дві срібні та шість бронзових. Три з них - на рахунку харків'ян.

Так, чемпіонкою світу серед жінок у ваговій категорії до 60 кг стала Анастасія Шевченко. Харківська самбістка успішно дійшла до фіналу, вигравши у всіх суперниць больовим прийомом. Поєдинок за «золото» проти білоруської спортсменки Катерини Прокопенко вийшов дуже напруженим. Українка поступалася суперниці, але знову змогла провести больовий прийом і достроково завершити поєдинок. На минулому чемпіонаті світу Анастасія Шевченко стала срібним призером, а цього разу змогла перевершити попередній результат і вибороти «золото».

Харків'янка Анастасія Новікова завоювала срібну медаль у ваговій категорії до 48 кг, а бронзову нагороду чемпіонату світу збірній України приніс Владислав Руднєв у розділі «бойове самбо» у вазі до 74 кг.

У загальнокомандному заліку серед жінок Україна посіла третє місце.

Друкувати
Останні новини