Харків'янка перемогла в дводенному забігу у Вінниці
09 серпня 2017 10:43 Спорт
Харків'янка перемогла в дводенному забігу у Вінниці Харківська легкоатлетка Юлія Старосельська стала переможницею чемпіонату України з 48-годинного бігу, який пройшов у Вінниці.

Так, Юлія Старосельська (1960 р.н.) пробігла за 48 годин 212,167 км і стала кращою серед жінок. У чоловіків переможцем став Михайло Український з Запорізької області, який за 48 годин подолав 283,227 км.

Зазначимо, що в дев'ятому дводенному марафоні взяли участь близько 60 легкоатлетів у віці від 20 до 76 років з 17 областей України, а також спортсмени з Білорусі, Німеччини, Польщі та Сербії.

Як повідомили у Федерації легкої атлетики України, протягом двох діб температура на трасі досягала 32 градусів тепла. Спортсмени рятувалися охолодженими напоями і льодом. Однак спека не завадила легкоатлетам показати свої найкращі результати - під час забігу було встановлено 9 особистих рекордів і вищі досягнення в вікових категоріях.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.