Харків'яни встановили світовий рекорд із запам'ятовування (доповнено)
15 грудня 2014 11:05 Місто
Харків'яни встановили світовий рекорд із запам'ятовування (доповнено) Рекорд Книги рекордів Гіннесса із запам'ятовування встановили сьогодні, 14 грудня, харків'яни Олексій Безсонов та Євген Іванов.

Олексій Безсонов найшвидше в світі згадав послідовність 180 кольорів (6 хвилин), а також встановив рекорд зі згадування таблиці Менделєєва: він згадав порядковий номер елемента, його назву, символ, масу з точністю до другого знаку після коми, а також номер групи і період елемента за 20 хвилин 15 секунд.

Євген Іванов за 20 хвилин запам'ятав послідовність 100 кольорових фігур, які йому перед цим показали, і також за 20 хвилин правильно назвав 148 днів тижня за датою, яку йому називали.

Рекордсмени Книги рекордів Гіннесса - чинні чемпіони України із запам'ятовування великих обсягів інформації, а також керівники Харківського центру розвитку пам'яті.

Як повідомив Олексій Безсонов, всі рекорди був записані на відео і задокументовані у відповідності до вимог Книги рекордів Гіннесса. Всі матеріали будуть відіслані до штаб-квартири видання, де і має бути прийняте рішення про встановлення рекордів.

Нагадаємо, що встановлення рекордів проходило в два етапи - 13 і 14 грудня - в стінах Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. Крім цього, у виші провели чемпіонат зі швидкісного складання кубика Рубіка, в якому взяли участь 119 чоловік з України, Росії та Вірменії.

Друкувати
Останні новини