Харків'янам вручили премії міської ради
07 грудня 2018 13:14 Місто
Харків'янам вручили премії міської ради Церемонія нагородження лауреатів премії Харківської міської ради пройшла сьогодні, 7 грудня, у міській раді.

Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса всіх присутніх привітав заступник міського голови - директор Департаменту економіки та комунального майна Михайло Фатєєв.

«Саме ви своєю працею закладаєте нові програми з розвитку Харкова. Кожен з вас - професіонал своєї справи, відданий професії, місту та країні. Ви робите життя кожного харків'янина комфортним і стабільним. Дякую за вашу роботу на благо і процвітання Харкова», - зазначив Михайло Фатєєв.

За вагомий внесок у вирішення соціально-економічних питань та розвиток місцевого самоврядування цього року міська рада присудила премії у 9-ти номінаціях: «Розвиток самоорганізації населення», «Промисловість, підприємництво, будівництво, транспорт і зв'язок», «Освіта і наука», «Охорона здоров'я та соціальний захист», «Розвиток фізичної культури і спорту», ​​«Житлово-комунальне господарство, благоустрій та екологія», «Творчі досягнення», «Зміцнення міжнародних зв'язків», «Правове забезпечення діяльності місцевого самоврядування і зміцнення правопорядку».

Лауреатами премії стали 26 осіб - працівники комунальних підприємств, лікарі, вчені, соціальні працівники, працівники навчальних закладів, спортсмени, діячі мистецтва, двірники та ін. Також премію присудили двом колективам: ПрАТ «Завод «Південкабель» та Молодіжній раді при Харківському міському голові.

Наймолодшому з лауреатів всього 8 років. Це шахіст Тихон Черняєв. В цьому році хлопчик став дворазовим чемпіоном світу з шахів серед дітей віком 8-12 років.

«Ця премія стане для мене стимулом бути ще краще і досягати нових перемог. На що я витрачу нагороду, ще не вирішив», - сказав Тихон Черняєв.

Разом з юним чемпіоном на церемонію прийшла його мама Світлана Черняєва.

«Дуже зворушливо бачити свого сина, який для мене і маленький і великий одночасно, в колі лауреатів цієї високої премії. Я щаслива, що він досяг таких перемог, а у нас знайшлися сили допомогти йому в цьому і підтримати в його таланті. Я щиро рада, що він прославив наше місто - адже Харків гідний того, щоб його прославляти», - сказала мама Тихона.

З повним списком нагороджених можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, премія Харківської міської ради була заснована 2009 року. За цей час її лауреатами стали близько 350 осіб.


Друкувати
Останні новини