Харків'янам присуджена премія міської ради
17 жовтня 2018 10:37 Суспільство
Харків'янам присуджена премія міської ради Низці вчених, лікарів, соціальних і комунальних працівників присудили щорічну Премію Харківської міської ради.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 17 жовтня, на сесії Харківської міської ради.

Премія присуджується в 9-ти номінаціях: «Розвиток самоорганізації населення», «Промисловість, підприємництво, будівництво, транспорт і зв'язок», «Освіта і наука», «Охорона здоров'я та соціальний захист», «Розвиток фізичної культури і спорту», «Житлово-комунальне господарство, благоустрій та екологія», «Творчі досягнення», «Зміцнення міжнародних зв'язків» та «Правове забезпечення діяльності місцевого самоврядування та зміцнення правопорядку».

Цього року премію міськради присуджено 28-ти харків'янам. Премії отримають вчені, лікарі, діячі культури і мистецтва, представники соціальної сфери, волонтери, спортсмени, колективи харківських підприємств, голови вуличних комітетів, робочі житлово-комунального господарства, а також учень 3-го класу Тихон Черняєв, який став чемпіоном світу з шахів серед юнаків та дівчат.

Зі списком лауреатів премії можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, що щорічна Премія Харківської міської ради присуджується за вагомий внесок у вирішення соціально-економічних питань та розвиток місцевого самоврядування міста. Премія була заснована в 2009 році. За цей час її лауреатами стали понад 300 осіб.

Друкувати
Останні новини