Харків'ян запрошують взяти участь у всеукраїнському радіодиктанті
08 листопада 2018 11:56 Суспільство
Харків'ян запрошують взяти участь у всеукраїнському радіодиктанті XVIII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності пройде в Україні 9 листопада - в День української писемності та мови.

У Харкові радіодиктант пройде в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна.

Текст з 100-200 слів підготував доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко.

Як повідомили в університеті, акція відбудеться у Великій хімічній аудиторії на 10-му поверсі головного корпусу університету (пл. Свободи, 4).

Приєднатися до написання диктанту можуть усі бажаючі.

Початок радіодиктанту - об 11:30.

Нагадаємо, 9 листопада в Україні відзначаєтсья День української писемності і мови. У цей день відзначають кращих популяризаторів українського слова, стартує Міжнародний конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика. Також з 2000 року цього дня в прямому ефірі «Українського радіо» транслюється Всеукраїнський диктант національної єдності, який може написати будь-хто бажаючий. Торік радіодиктанти надіслали 28 тис. 999 учасників. Жодної помилки не зробили 123 учасники.

Всі бажаючі традиційно можуть надіслати роботи поштою за адресою: вул. Хрещатик, 26, Київ-1, з відміткою «Радіодиктант» (лист повинен бути відправлений у той же день або 10 листопада), також можна відсканувати або сфотографувати текст і протягом 24 годин після закінчення акції надіслати електронною поштою за адресою rd@nrcu.gov.ua. Текст повинен бути написаний від руки.

Друкувати
Останні новини