Харків'ян запрошують взяти участь у конкурсі «Молода людина року»
16 квітня 2018 11:39 Освіта
Харків'ян запрошують взяти участь у конкурсі «Молода людина року» Подати заявки на участь у міському конкурсі «Молода людина року» можна до 1 травня.

Конкурс проводить Управління у справах сім'ї та молоді Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради з метою виховання активної громадянської позиції у молоді, нагородження кращих молодих фахівців, підтримки обдарованої молоді міста Харкова.

Номінації конкурсу - «Учні загальноосвітніх навчальних закладів»; «Учні професійно-технічних навчальних закладів»; «Студенти вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації»; «Студенти (курсанти) вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації»; «Наукова діяльність»; «Культура та мистецтво»; «Фізична культура і спорт»; «Діяльність у сфері виробництва, підприємництва»; «Діяльність у невиробничій сфері»; «Громадська діяльність».

Детальну інформацію про етапи і порядок проведення конкурсу, про необхідні документи, про критерії оцінювання конкурсних заявок та інші відомості можна дізнатися в районних комітетах у справах сім'ї, молоді та спорту. В районні комітети також необхідно подати конкурсні заявки з пакетом документів.

Нагадаємо, на підставі рішення експертних рад в кожній номінації визначаються один переможець і два лауреата. Переможці міського етапу конкурсу нагороджуються грошовими преміями.

Друкувати
Останні новини