«Харківводоканал» готовий до опалювального сезону
11 жовтня 2017 15:47 ЖКГ
«Харківводоканал» готовий до опалювального сезону Мережі водопостачання Харкова повністю готові до роботи в опалювальний сезон 2017-2018 років.

Про це сьогодні, 11 жовтня, повідомив заступник генерального директора з експлуатації водопровідного господарства - директор Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Владлен Волков.

«У рамках підготовки водопровідного господарства до зими ми виконали планові роботи на комплексах водопідготовки «Донець» і «Дніпро», зокрема, провели ремонт на насосних станціях 1-го, 2-го і 3-го підйомів, а також ті заходи, які забезпечать роботу в осінньо-зимовий період підприємств теплового господарства», - зазначив Владлен Волков.

В рамках підготовки до зими комунальники виконали планово-попереджувальний ремонт на 21 насосній станції міста, замінили 19 км технічно зношених мереж, 700 люків, 160 пожежних гідрантів та 270 одиниць запірно-регулюючої арматури на водопровідних мережах. До кінця року планують замінити ще 3 км мереж.

Крім того, за словами Владлена Волкова, за рахунок коштів міського бюджету було проведено ремонт магістрального трубопроводу по вул. Лісопарковій. Комунальники вже замінили на цьому об'єкті 700 м труби, до кінця року планується замінити ще 500 м. Ремонтні роботи також проведуть на водоводі діаметром 1200 мм по вул. Виконкомівській - від Льодного до насосної станіції №26, і вже розпочато роботи по вул. Клочківській - від Клочківського узвозу до вул. Клочківської, 115. На цьому об'єкті буде замінено 700 м труби діаметром 500 мм.

Друкувати
Останні новини