Харківські спортсменки стали чемпіонками України з плавання
20 квітня 2017 10:39 Спорт
Харківські спортсменки стали чемпіонками України з плавання Чемпіонат України з плавання серед молоді та Кубок України з плавання відбулися 12-15 квітня в харківському басейні «Акварена».

У змаганнях взяли участь 380 спортсменів з 22 областей України та плавці з Молдови. Харків'яни завоювали 29 нагород, у тому числі 8 золотих.

За підсумками чемпіонату України, де змагалися дівчата до 17 років і юнаки до 18 років, харківські плавці здобули 16 медалей - 6 золотих, 6 срібних і 4 бронзові.

Найбільшу кількість нагород завоювала харків'янка Марина Колесникова, яка стала чемпіонкою на дистанціях: 50 м на спині (0:30.17), 200 м на спині (2:16.17), 50 м вільним стилем (0:26.98) і 200 м комплексним плаванням (2:24.42). Крім того, спортсменка посіла друге місце на дистанції 50 м батерфляєм.

На Кубку України, в якому крім молоді брали участь і дорослі спортсмени, харківські плавці здобули 13 нагород - 2 золоті, 8 срібних і 3 бронзові. Переможцями Кубка стали Ілля Тесленко (на дистанції 200 м вільним стилем) і Дар'я Степанюк (на дистанції 50 м батерфляєм).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.