Харківські самбісти успішно виступили на чемпіонаті України
03 березня 2015 11:48 Спорт
Харківські самбісти успішно виступили на чемпіонаті України Спортсмени з Харкова і області посіли друге загальнокомандне місце на чемпіонаті України з боротьби самбо, який проходив з 28 лютого по 1 березня у Львові.

Чемпіонат пройшов серед чоловіків і серед жінок зі спортивного та бойового самбо. Всього в змаганнях взяли участь понад 360 спортсменів з 24 областей України.

Харківські спортсмени завоювали три золоті медалі. Самбіст Дмитро Євдошенко став чемпіоном України зі спортивного самбо у вазі до 62 кг, Анастасія Шевченко стала чемпіонкою у вазі до 60 кг, Богдан Кондратович - лідер чемпіонату у вазі до 62 кг у розділі «бойове самбо».

Всього харківські самбісти завоювали 11 медалей: три золоті, три срібні та п'ять бронзових. У підсумку харків'яни в командному заліку посіли друге місце, поступившись киянам.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.