Харківські боксери стали призерами молодіжного чемпіонату України
17 листопада 2017 11:04 Спорт
Харківські боксери стали призерами молодіжного чемпіонату України Чемпіонат України з боксу серед молоді проходив з 7 по 12 листопада у місті Миколаєві.

У ньому взяли участь понад 180 спортсменів 2000-2001 р.н. з усієї країни. За підсумками, спортсмени з Харківського регіону завоювали одну срібну та дві бронзові медалі.

У ваговій категорії до 52 кг «срібло» завоював Данило Катехін. Він успішно дійшов до фіналу, де поступився супернику з Чернігівської області Данилу Горі. Бронзовими призерами чемпіонату стали Іван Сапун (вагова категорія - до 75 кг), який у півфіналі поступився майбутньому чемпіону Євгену Єнакі з Дніпропетровської області, а також Максим Корчуганов (вага - до 64 кг), котрого обійшов за кількістю очок майбутній віце-чемпіон Микола Коваленко з Луганської області.

Зазначимо, що у ці дні - з 14 по 19 листопада - у Львові проходить чемпіонат України з боксу серед чоловіків, де також беруть участь спортсмени з Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.