Харківські армрестлери завоювали медалі Всесвітніх ігор кочівників
12 вересня 2018 11:12 Спорт
Харківські армрестлери завоювали медалі Всесвітніх ігор кочівників Харківські спортсмени успішно виступили на ІІІ Всесвітніх іграх кочівників (World Nomad Games), які пройшли в місті Чолпон-Ата (Киргизстан).

В Іграх кочівників взяли участь 1556 спортсменів з 66 країн світу. В програму змагань були включені 37 видів спорту, в тому числі армспорт. У змаганнях з цього виду спорту брали участь представники 17 країн. У складі української збірної виступили харківські армрестлери, які завоювали 3 срібні і 1 бронзову медалі.

Дві срібні медалі здобула Анастасія Щолокова, яка у ваговій категорії понад 75 кг посіла друге місце в боротьбі на правій і лівій руках, поступившись у фіналі суперниці з Казахстану.

Ще одна харків'янка Вікторія Ілюшина у ваговій категорії до 75 кг завоювала срібну нагороду в боротьбі на праву руку і бронзову - в боротьбі на ліву руку.

За крок від нагород зупинився харків'янин Сергій Мельник: в боротьбі на обидві руки він посів четверті місця.

Всього українські армрестлери завоювали 2 золоті, 3 срібні та 1 бронзову медалі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.