Харківська фехтувальниця завоювала дві медалі на Кубку світу
19 листопада 2018 12:36 Спорт
Харківська фехтувальниця завоювала дві медалі на Кубку світу Харківська спортсменка Євгенія Бреус завоювала дві срібні медалі на Кубку світу з фехтування на візках, який пройшов у Тблілісі (Грузія).

Євгенія Бреус виступала в змаганнях серед жінок в категорії «А». У фехтуванні на шаблі харків'янка дійшла до фіналу, де поступилася спортсменці зі Львова. Також Євгенія Бреус посіла 2-е місце у фехтуванні на шпазі. У фіналі вона поступилася суперниці з Китаю.

Всього у змаганнях взяли участь спортсмени-паралімпійці з 29 країн світу. Україну представляли 15 фехтувальників, які завоювали одну золоту, три срібні та п'ять бронзових медалей.

Зазначимо, змагання в Грузії є одним з відбіркових етапів до Паралімпійських ігор 2020 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.