Харків як і раніше в лідерах за результатами предметних олімпіад серед школярів України
19 травня 2017 14:17 Освіта
Харків як і раніше в лідерах за результатами предметних олімпіад серед школярів України Харківські школярі за підсумками 2016-2017 навчального року показали найвищі результати на предметних олімпіадах та турнірах усіх рівнів.

Як повідомила сьогодні, 19 травня, в прес-центрі Харківської міської ради директор Департаменту освіти Ольга Деменко, мова йде як про досягнення учнів міських шкіл, так і школярів Харківської області.

«Харкову і області вдається утримувати першість в країні з інтелектуальних змагань. Ми маємо ще більшу кількість перемог на всеукраїнських турнірах, нам вдалося отримати перемоги й міжнародного рівня. Особливо хочеться відзначити досягнення школярок, які представляли Харків на європейській математичній олімпіаді. Завдяки їхній перемозі Україна посіла перше місце серед європейських команд, поступившись тільки команді США, яка брала участь поза конкурсом», - повідомила Ольга Деменко.

Нагадаємо, учениця навчально-виховного комплексу №45 «Академічна гімназія» Ольга Шевченко показала найвищий результат (42 бали) на Європейській олімпіаді з математики серед дівчат, а учениця 10 класу Харківського фізико-математичного ліцею №27 Аліна Гарбузова стала п'ятою, набравши 37 балів.

Друкувати
Останні новини