Харків візьме участь у конкурсі «Молодіжна столиця України»
22 жовтня 2018 15:19 Суспільство
Харків візьме участь у конкурсі «Молодіжна столиця України» Презентація конкурсу «Молодіжна столиця України» та створення робочої групи для розробки конкурсної заявки від міста пройдуть 24 жовтня в студії «A-Level» (пл. Павлівська, 6, 2 пов.).

У заході візьмуть участь представники Міністерства молоді та спорту України, Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту, лідери молодіжних громадських організацій, депутати, громадськість.

Приєднатися до заходу можуть всі бажаючі. Для цього необхідно попередньо зареєструватися за посиланням до 20:00 23 жовтня.

Час проведення заходу - з 16:00 до 17:30 (початок реєстрації - о 15:30).

Зазначимо, що конкурс «Молодіжна столиця України» проходить в країні вдруге. Його проводять Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики і Національна молодіжна рада України.

Завдання конкурсу - залучення молоді до процесів управління містом, забезпечення високого рівня відповідальності молодих людей за якість життя в містах; поширення кращих практик молодіжної роботи, обмін досвідом та залучення молоді до всіх сфер життя на місцевому і регіональному рівнях; використання європейського досвіду для поліпшення роботи з молоддю в регіонах України; мінімізація негативних тенденцій міграції та сприяння процесам децентралізації на місцевому рівні. 

Організатори заходу в Харкові - Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту спільно з Молодіжною радою при Харківському міському голові.

Більш детальну інформацію про захід можна дізнатися в соціальній мережі «Facebook». Координатор конкурсу: Воробйова Олена (vorobyovalenaaaa@gmail.com).

Друкувати
Останні новини