Харків розвиває співробітництво з Італією
08 вересня 2017 14:47 Міжнародне співробітництво
Харків розвиває співробітництво з Італією Делегація Харківської міської ради взяла участь у конференції «Тисячі міст, мільйони жителів: бачення майбутнього», яка пройшла 4 вересня у місті Венеція (Італія).

Також у конференції взяли участь представники міст Бордо, Страсбург (Франція), Іракліон, Корфу (Греція), Лейпциг (Німеччина), Стамбул (Туреччина), Монако (Князівство Монако), Гент (Бельгія), Нью-Йорк (США).

Напередодні конференції, увечері 3 вересня, делегати відвідали історичну венеціанську регату. А на наступний день, 4 вересня, пройшов міжнародний форум, на якому глави делегацій представили кращі практики своїх муніципалітетів, пов'язані з питаннями безпеки, міського транспорту та переробки твердих відходів.

Представники Харківської міськради також відвідали найстаріше місто-побратим Харкова - Болонью (Італія) і провели там кілька робочих зустрічей. Зокрема, відбулася зустріч з начальником відділу міжнародних відносин та проектів Франческою Мартінезе і головою громадської організації «Асоціація Україна-Італія» Любов'ю Сандулович. Сторони обговорили перспективні сфери співробітництва міст, а також можливість відновлення традиції проведення Днів Харкова в Болоньї і Днів Болоньї в Харкові.

В рамках візиту харківська делегація зустрілася з Генеральним консулом України в Мілані Романом Горяйновим, обговорила перспективні сфери реалізації спільних проектів і отримала підтримку ініціативи з активізацією міжрегіонального співробітництва.

Друкувати
Останні новини