Харків представлений на туристичній виставці в Брно
17 січня 2019 17:25 Міжнародне співробітництво
Харків представлений на туристичній виставці в Брно Делегація Харківської міськради бере участь у Міжнародній виставці «Go-regiontour», яка відкрилася сьогодні, 17 січня, в місті-побратимі Брно (Чехія).

Мета чеської виставки - представити потенціал міст і регіонів різних країн, охопити якомога більше видів туризму, а також створити простір для діалогу та налагодження контактів між державами. За словами організаторів, «Go-regiontour» є одним з найбільших туристичних заходів в Центральній і Східній Європі.

Стенд з презентацією туристичного потенціалу Харкова відвідали мер Брно Маркета Ванькова та консул-керівник Консульства України в Брно Іван Холостенко. Вони відзначили високий рівень презентаційної експозиції міста Харкова, а також плідність партнерських відносин між Брно та Харковом і висловили зацікавленість у розвитку подальшої співпраці.

Також в рамках виставки проходять круглі столи та семінари, на яких обговорюються питання розвитку сільського та пішохідного туризму, якості менеджменту туристичних послуг, ведення готельного та ресторанного бізнесу. Окрему увагу учасники виставки приділили велотуризму, паломницькому туризму і освіті в цій сфері.

Крім того, гості заходу можуть відвідати масштабний ярмарок ремесел, послухати фольклорні виступи і відвідати фестиваль регіональних делікатесів «RegFoodFes», який вперше проходить в рамках «Go-regiontour».

Друкувати
Останні новини