Харків буде представлений в турцентрах Львова та Мінська
21 квітня 2017 14:13 Міжнародне співробітництво
Харків буде представлений в турцентрах Львова та Мінська У туристичних центрах міст Мінськ (Білорусь) та Львів планують розмістити туристичну інформацію про Харків.

Як повідомила сьогодні, 21 квітня, начальник відділу Департаменту міжнародного співробітництва Юлія Згурська, така домовленість з представниками цих туристичних центрів була досягнута на IX Міжнародному туристичному форумі «Харків: партнерство в туризмі», який пройшов у Харкові.

Сьогодні, для того щоб учасники форуму краще дізналися про Харків, для них провели екскурсію містом. Представники 11 країн побачили старий центр, оновлену, реконструйовану частину міста - пл. Павловську і пл. Конституції, дізналися про найбільші виші та пам'ятники архітектури. Також гості побували у харківському дельфінарії.

«Нашим гостям дуже сподобався Благовіщенський собор. Будівля, побудована у візантійському стилі, привернула їхню увагу. Гостя з Львова зазначила: «Харків дуже файно приготувався до форуму», і це було приємно чути від людини, яка представляє туристичне місто. Наш форум служить майданчиком для обміну досвідом та інформацією. Ми запрошуємо офіційні делегації, щоб потім вони і їхні друзі відвідали наше місто як туристи. Показуємо Харків, розповідаємо його історію і робимо все, щоб в нього хотілося повертатися. Тепер жителі Мінська і Білорусі зможуть у своїх туристичних центрах дізнатися всю інформацію про місто Харків», - зазначила Юлія Згурська.

Представник мерії Каунаса (Литва) Віліус Сіліаускас зазначив, що до Харкова приїздить удруге. За його словами, міська влада Каунаса готова співпрацювати з харківською владою і реалізовувати спільні проекти.

«Дуже радий був брати участь в туристичному форумі, налагоджувати спільну співпрацю. Ми сподіваємося, що скоро ви вступите до Євросоюзу, і ми готові поділитися своїм досвідом. Наші міста-побратими дуже схожі. Каунас теж колись був столицею, нам теж довгий час було нелегко, але зараз ми розвиваємося. Я люблю Харків, у вас працює дуже дружний колектив, який організував нам дуже гарний прийом. Тепер чекаємо харків'ян у гості у Каунас», - підкреслив Віліус Сіліаускас.

Зазначимо, що в IX Міжнародному туристичному форумі «Харків: партнерство в туризмі» взяли участь 17 іноземних делегацій з 11 країн світу, 13 українських міст і областей, а також близько 200 представників сфери туризму України.

Друкувати
Останні новини