Ігор Терехов зустрівся з радником з політичних питань Представництва ЄС в Україні
25 червня 2014 15:16
Ігор Терехов зустрівся з радником з політичних питань Представництва ЄС в Україні Заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 25 червня, провів зустріч з радником по зв'язках з громадськістю та політичних питань відділу політики Представництва Європейського Союзу в Україні Пером Енерудом. Пер Енеруд відвідує Харків вперше. За його словами, головна місія його перебування тут - зрозуміти настрій влади і жителів Харкова, принцип їхньої взаємодії, а також сформувати для себе багатогранний образ міста. Для цього, підкреслив Пер Енеруд, він зустрічатиметься не тільки з представниками органів міської та обласної влади, а й громадськими діячами та журналістами.

За словами радника, він вже встиг ознайомитися з центром міста, побувати в саду Шевченка. «Я приїхав учора пізно, але ми вже погуляли по парку Шевченка. Харків - гарне місто, і я переконався, що за останні роки багато було зроблено для того, щоб він став краще», - поділився своїми першими враженнями про Харків радник представництва ЄС в Україні.

У свою чергу Ігор Терехов зазначив, що сьогодні ситуація в Харкові стабільна. У місті продовжують розвивати інфраструктуру, реконструювати існуючі об'єкти культури та встановлювати нові. Зокрема, за дорученням міського голови в Харків з Севастополя доставили знесені пам'ятник гетьману Сагайдачному і меморіал Військово-морських сил України, які є знаковою історичною цінністю для всього народу країни.

Довідка. Пер Енеруд - шведський журналіст, експерт з проблем професійної етики, в кінці 1990-х - початку 2000-х працював в Росії, очолював у Москві шведське телебачення. У 2012 році був прес-секретарем місії ОБСЄ в Молдові.
Друкувати
Останні новини