Харків'яни завоювали чотири золоті медалі на Кубку України з тхеквондо
18 жовтня 2011 09:44
Харків'яни завоювали чотири золоті медалі на Кубку України з тхеквондо Харківські спортсмени у складі збірної області завоювали чотири золоті медалі у відкритому Кубку України «Ukraine Open Cup» з тхеквондо ВТФ.

Змагання проходили 13-16 жовтня в Києві.
У кубку брали участь близько 200 спортсменів усіх вагових категорій з 14 областей України, а також команди з Азербайджану, Латвії, Молдови.
Спортсмени збірної команди Харківської області: Марина Конєва, Марія Попова, Катерина Абдрашитова, Олексій Жеребчевський - завоювали золоті медалі.
Срібні медалі у Павла Рожкова, Георгія Зібзібадзе, Олександра Бабенка.
Третє місце посіли Христина Головчанська та Андрій Гарячкін. У цілому, у командному заліку Харківська область вийшла на друге місце.
Організатором змагань виступило Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.