Геннадій Кернес відкрив оновлений музей музичної історії
12 жовтня 2017 14:51 Місто
Геннадій Кернес відкрив оновлений музей музичної історії Місто підтримало Національний університет Повітряних сил імені І. Кожедуба в реконструкції музею «Обереги музичної Харківщини», який тепер відкрився для всіх бажаючих.

12 жовтня Харківський міський голова Геннадій Кернес взяв участь у відкритті публічної експозиції музею «Обереги музичної Харківщини» в ХНУПС імені І. Кожедуба. У травні цього року на особистому прийомі в університеті керівник музею Юрій Щербінін звернувся до міського голови з проханням профінансувати реконструкцію експозиції музею, в якій представлені фото, документи, музичні записи, а також інструменти та особисті речі музикантів і композиторів, які працювали в Харкові. Виконані роботи дозволили зробити музей суспільно доступним і внести його до реєстру музеїв України.

«За 360 років Харків пережив війни і розквіт, в ньому жили і працювали великі люди, що залишили безцінну спадщину. Зберегти пам'ять і пам'ятні речі, передавати їх від покоління до покоління, виховувати у молоді гордість за видатних харків'ян - це цінна, свята робота. Без історії, як відомо, немає майбутнього, і я переконаний в необхідності підтримувати такі місця. Тим більше, що тут навчаються курсанти з усієї країни, і знання, і слава про наших земляків будуть жити завдяки вашим урокам, лекціям і концертам», - сказав Геннадій Кернес на відкритті музею.


Друкувати
Останні новини