Геннадій Кернес відкрив новий стадіон на Салтівці
14 вересня 2017 17:51 Місто
Геннадій Кернес відкрив новий стадіон на Салтівці У спеціалізованій школі «Вертикаль» (№166) проведена повна реконструкція шкільного стадіону, обладнані спортмайданчики, також в будівлі замінені вікна, капітально відремонтовані покрівля та спортивний зал.

14 вересня Харківський міський голова Геннадій Кернес відкрив з учнями школи №166 новий стадіон. Це багатофункціональний комплекс для уроків фізкультури, атлетики, командних ігор (футбол, баскетбол), воркаута, індивідуальних занять. Як і на всіх 15 нових стадіонах, які почали працювати з 1 вересня 2017 року, при будівництві дотримані всі вимоги щодо якості та безпеки, а також з охорони шкільної інфраструктури. Всього за програмою реконструкції нові стадіони є вже в 58 школах.

«Я вдячний, що зібралося стільки людей, але це і правильно, тому що стадіон, я впевнений, стане центром життя всього мікрорайону. Як це відбувається у всіх школах міста, де ми відновлюємо спортивні майданчики і всю пришкільну інфраструктуру. Я вважаю, що це одна з найважливіших і кращих речей, які відбуваються з Харковом. Нові місця для відпочинку, спорту, добре проведеного часу десятками з'являються у всіх районах, щороку. Це місця зустрічей, місця свят і здорових розваг, це робить наше місто загальним, цільним, що йде вперед. Спасибі вам за терпіння, за те, що довіряєте нам виконувати цю роботу і підказуєте, що потрібно в першу чергу», - сказав Геннадій Кернес, виступаючи на святі.

Школа «Вертикаль» (№166) в Київському районі спеціалізується на поглибленому вивченні іноземних мов, у ній навчаються понад 800 дітей. Влітку 2017 року, крім будівництва стадіону, за кошти міського бюджету в ній відремонтовано покрівлю, замінено 48 вікон, відновлено парадний вхід і огорожу шкільної території.


Друкувати
Останні новини