Геннадій Кернес відкрив новий дитсадок у Немишлянському районі
10 листопада 2017 13:31 Освіта
Геннадій Кернес відкрив новий дитсадок у Немишлянському районі Відкриття дитячого садка №394 відбулося сьогодні, 10 листопада, в Немишлянському районі, на пр. Московському, 250-б.

У святі взяли участь Харківський міський голова Геннадій Кернес і народний депутат України від партії «Відродження» Віталій Хомутиннік.

Загалом дитсадок розрахований на 12 груп, які зможуть відвідувати 220 вихованців. Сьогодні були відкриті перші дві групи для 45 дітей раннього та дошкільного віку. Для установи були придбані меблі, м'який інвентар, холодильники, жарові шафи, пральні машини. Також були встановлені ігрові павільйони і дитячі майданчики, упорядкована прилегла територія.

Як зазначив Геннадій Кернес, з кінця 1998 року в цій будівлі знаходилася районна податкова інспекція, але в зв'язку з гострою нестачею місць у дитсадках цього мікрорайону будівлю було повернуто Департаменту освіти для поетапного відновлення діяльності в якості дошкільної установи.

«Ми відновили цей дитсадок і відкриваємо його сьогодні завдяки зусиллям Харківської міської ради, народного депутата України Віталія Хомутинніка та депутата Харківської облради Володимира Золотарьова. Думаю, що вихователі, які тут працюватимуть, зроблять все необхідне, щоб ці діти були щасливими, бо тепер тут їхня друга домівка. До речі, за пару тижнів в Немишлянському районі відкриється ще один дитсадок. Таким чином, ми планомірно вирішуємо питання, пов'язані з тим, щоб у дитсадках було якомога більше місць для дітей», - сказав міський голова.

Народний депутат Віталій Хомутиннік підкреслив, що робота в цьому напрямку постійно продовжуватиметься.

«Це нові сучасні комфортні дошкільні установи, якими ми можемо пишатися. І це тільки початок. Безумовно, ми продовжуватимемо цю роботу, тому що потреба в дитсадках досить висока. Для нас, депутатів партії «Відродження», відродження починається саме з цих дітей, які повинні жити, виховуватися і зростати в найкращих умовах, і тільки тоді ми зможемо говорити, що наша країна відроджується», - зазначив нардеп.

Під час свята почесні гості вручили колективу дитсадка музичний центр, телевізор і комп'ютер. Після цього відбулася екскурсія по новій дошкільній установі.

Планується, що в наступні роки будуть поетапно відкриті всі 12 груп дитячого садка.

Друкувати
Останні новини