Геннадій Кернес відкрив дитячий хоспіс
12 жовтня 2017 17:47 Суспільство
Геннадій Кернес відкрив дитячий хоспіс Нове відділення 5-ї міської лікарні прийме сім'ї харків'ян, в яких дітям потрібна паліативна медична допомога та психологічна підтримка.

12 жовтня Харківський міський голова Геннадій Кернес і Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі з дружиною Томоко Сумі взяли участь у відкритті хоспісу на базі 5-ї міської дитячої лікарні. Він побудований для сімей з дітьми, у яких виявлені невиліковні хвороби в термінальній стадії. Відділення повністю обладнане для таких пацієнтів: забезпечується знеболювання, спеціальне харчування та медичний догляд, а також психологічна підтримка дітей та тих, хто поруч з ними.

«Не можна переоцінити того, як потрібно і важливо те, що тут робиться. У цій лікарні працюють з дітьми, яким випали важкі випробування, допомагають і разом переживають втрати. Сьогодні, силами харківської громади, відкривається відділення, де повинні зійтися всі сили - людські і Божі, для тих, кому важко, але потрібно жити, гідно, без приниження і болю. Тут не тягне посміхатися, але душа радіє, що таке місце створено і буде служити людям», - сказав Геннадій Кернес на відкритті.

Хоспіс розрахований на постійне перебування 20 дітей з батьками. За словами міського голови, будуть виділені бюджетні кошти на його розширення. Найближчим часом в лікарні відкриється амбулаторія для прийому дітей з розладами аутичного спектру та іншими психоневрологічними діагнозами. А в будівлі поки діючого профільного диспансеру буде відкрито новий дитячий садок.


Друкувати
Останні новини